Прокат мантій по Україні

Прокат мантій по Україні.

Від початку створення прокату мантій, ми завжди позиціонували себе як організація, котра хоче вносити свій вклад у сферу прокату мантій, давати належний рівень обслуговування, надавати тільки якісні послуги прокату мантій. Організація була створена у місті Львові, де і пройшов перший прокат мантії, де була пошитий перший комплект, де люди радісно підтримали традицію одягати мантії на вручення дипломів, де першим замовив прокат мантій ЛНУ ім. І. Франка.

Перший прокат мантій.

На той час, а це був 2010 рік, випускники лиш почали привикати до нової традиції, одягати мантії на вручення дипломів. Той рівень прокату мантій у ЛНУ ім. І. Франка був недостатнім, аби вигідно підкреслити статус випускника, тодішні мантії напрокат були із тонкої, напівпрозорої блискучої тканини, із малим вибором розмірів, де лиш високі люди могли більш-менш адекватно виглядати. Завжди помнений вигляд випускників, конфедератки, котрі постійно спадали, відсутність потрібних розмірів, кульгаюча доставка не заставили себе довго чекати. Коли ж ми відшили свою першу партію нових, випускники замовляли прокат мантій у ЛНУ ім. І. Франка на декілька місяців вперед. На відміну іншим організаціям прокату мантій, ми представили всій європейський дизайн мантії по Україні із якісної щільної тканини, котра не світилась на світлі, мала глибокий чорний колір та виступала у якості основного фону. Комірець був пошитий із королівського атласу, котрий являвся першим яскравим декором, пошитий безшовною методикою. Конфедератка була створена на манеру європейському стилю, мантії котрих ви могли бачити у фільмах, яка акуратно прилягає до голови, не роблячи її великою, до того ж по технології свого пошиття підходила всім розмірам голови та добре трималась на кожній. Немало важливою була і фурнітура для прокату мантій, де використовували замки німецького виробництва, кісточка (бомбон) їхали до нас із ткацьких фабрик PranoПісля представлення такого прокату мантій по Україні, ми завоювали довіру наших випускників на ділі. Кожного року кількість замовлень збільшується в рази, все нові навчальні заклади хочуть бачити на своїх випускниках наші мантії.

Наш прокат мантій по Україні маштабуєься.

Час ішов, з кожним роком прокат мантій від організації MANTII.IN.UA ставав все більш популярним у інших містах України, замовлення на прокат мантій поступали зі всіх куточків України, люди побачили, що можна за ту ж вартість отримати більше, нові, випрасувані мантії, універсальні розміри на осіб із відмінними від стандартів пропорціями, велику кількість кольорів у наявності, подарунки для груп, факультетів, чи цілих університетів котрі замовили прокат мантій у своє місто.
Висновок був таким: «Якщо наш прокат мантій такий популярний, значить ми вчинили правильно, що зробили ставку на якість». Наступним етапом було масштабування прокату мантій по Україні. Ми постійно стали співпрацювати із десятками вищих навчальних закладів по всіх містах, збільшили обсяги виробництва, додали нові моделі мантій напрокат у наш асортимент, набрали додаткових працівників, аби швидше опрацьовувати ваші заявки та здійснювати доставку. Також придбали додаткову професійну техніку для ще одного ступеню дезінфекції.

Тепер ми із без перебільшень можемо стверджувати, що надаємо найвищий рівень якості обслуговування прокату мантій по Україні.